RECENZIE OD ČITATEĽOV:

„Veľmi jemne a nenásilne naservírované srdce na dlani. Ďakujem za úprimnosť a lásku.“ (Danica, Bratislava)

„Rozhodla som sa veriť!“ Jedna veta, ktorá vystihuje celú knihu. Mne osobne dali tieto bielo-čierne stránky veľmi veľa. Ďakujem!“ (Martina, Banská Bystrica)

„Za pár hodín bola knižka prečítaná. Odporúčam, veľmi zaujímavo napísané.“ (Veronika, Pusté Úľany)

„Kniha zázrakov je zázrakom v pravom slova zmysle!“ (Renáta, Bratislava)

„Autorka dáva citlivo nazrieť do jej duše, ale aj svojho okolia. Nádherne spája realitu s romantikou. Užila som si to!“ (Marína, Partizánske)

„Najviac som sa nasmiala na kapitole s behom na hodine telocviku. To som mala dosť! Prúd rehotu zo mňa šiel!“ (Erika, Senec)

„Toto dielo je plné krátkych príbehov s pointou. Ďakujem za možnosť zamyslieť sa pri knihe aj nad svojim životom.“ (Jarka, Trnava)

„Po prečítaní prvej polovice knihy, mám neustále nutkanie ukradnúť ďalšie autorkine denníky a dozvedieť sa viac. Pekné.“ (Katka, Bratislava)

„Rozhodla som sa, že použijem niektoré myšlienky v gratulácii mladomanželom aj spolu s knihou ako dar k svadbe na ktorú dnes odchádzam. Vďaka za všetky myšlienky, sú napísané úprimne a v kontexte dnešnej doby.“ (Boba, Bratislava)

„Krásna kniha! Väzba je potešenie pre oko, obsah potešením pre srdce a dušu. Veľmi si cením osobné venovanie od autorky.“ (anonym)

„Kapitola: Ty si, Marcine, ten strom zelený…nádhera! Úžasné! Smutné, ale veľmi výstižné! Nemám slov!“ (Paula, Trnava)

„O tejto skvelej autorke, mamine a humoristke ešte bude Slovensko počuť! Jej čerstvo vydaná Kniha zázrakov ťa rozosmeje, rozplače a ponúkne novú perspektívu a chuť zdolať každú výzvu.“ (Vlado, Bratislava)


O KNIHE ZÁZRAKOV:

ROZHOVOR PRE TELEVÍZIU LUX V RELÁCII DOMA JE DOMA: https://www.tvlux.sk/archiv/play/22489

REPORTÁŽ PRE PORTÁL 40+: https://www.40plus.sk/martina-stribrnska-som-obycajna-milujuca-zena-a-mater/

REPORTÁŽ PRE TELEVÍZIU SENEC: http://www.senec.tv/senec-tv-kniha-zazrakov

ROZHOVOR PRE RÁDIO SLOVENSKO: http://www.rtvs.sk/radio/archiv/11390/1140089

ROZHOVOR PRE RÁDIO REGINA: http://reginazapad.rtvs.sk/relacie-a-rubriky/kniha-na-tyzden/213701/martina-kavuliakova-stribrnska-kniha-zazrakov?fbclid=IwAR1p8-NhDfdgGCU86A-wJ0nGFJ4oF0Xe6pvgko4B0tpvutPzuZn25zOtoTo

ČLÁNOK PRE PORTÁL AKČNÉ ŽENY: https://akcnezeny.sk/martina-kavuliakova-stribrnska-archivujem-vsetko-co-sa-nejakym-sposobom-zapisalo-do-mojho-srdca/